1kg Mřížek zdarma při objednávce nad 1300 Kč nebo 70€!

Prstýnek

54 hodnocení
99 Kč 189 Kč od 99 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Prstýnky (kroužky) usmažíte za 10 vteřin, ale užijete si s nimi několik hodin zábavy. Celá rodina může soutěžit v tom, kdo navlékne nejvíce prstýnků na jednu ruku. Tyhle kroužky vás navrátí do dětství dříve, než stihnou vychladnout. Těšíte se? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prstýnky jsou polotovar určený ke smažení, ideální k okamžité spotřebě. Hodí se na pohodový večer u televize, rodinné oslavy, nečekané návštěvy, k deskovým hrám nebo jen tak na zahnání hladu. Příprava je snadná a rychlá, zvládne ji opravdu každý. Navíc krekry při smažení zvětší svůj objem až 5x, takže si u toho s dětmi užijete hodně zábavy. Ke smažení je potřeba horký olej ve fritéze, ale vystačíte si i s klasickém kastrolem. Poté stačí jen nechat trochu okapat, dokořenit dle chuti a můžete okamžitě křupat. Detailní návod pro smažení najdete tady.

Cena je uvedena za jedno balení.

Složení

  • Pšeničná mouka (74%)
  • sušené brambory (14%)
  • bramborový škrob
  • modifikovaný pšeničný škrob
  • sůl
  • voda

Doporučená teplota na smažení

  • 195 °C (± 5 °C)

Průměrná doba smažení

  • 10 sekund (± 3 s)

Alergeny

  • Obiloviny obsahující lepek

Jak krekry připravit?

Syrové krekry vám chutnat nebudou. Proto je před konzumací nezapomeňte usmažit v horkém oleji dle návodu. Krekry je opravdu potřeba připravit v horkém oleji, abyste dosáhli poctivého nabobtnání a křupavé struktury. V horkovzdušné fritéze toto bohužel nefunguje. Detailní návod pro smažení najdete tady.

Doporučená konzumace

Po osmažení a vychladnutí doporučujeme krekry ihned zkonzumovat. Jsou jako chipsy - jejich křupavost i chuť klesá s narůstajícím počtem hodin (dní). Naše krekry si ale naštěstí můžete připravit kdykoliv čerstvé.

Jak skladovat?

Krekry skladujte v suchu při pokojových teplotách a mimo sluneční záření. Jejich trvanlivost je cca 1 rok (syrové krekry svojí strukturou připomínají těstoviny). Po otevření nezapomeňte balení opět pečlivě uzavřít, ideálně uzavíracím kolíčkem na potraviny.

 

Obchodní název a adresa provozovatele potravinářského podniku
Pavel Kovanda, Jílovice 113, 51772 Jílovice u Dobrušky IČ: 73649546, DIČ: CZ8606043325