1kg Mřížek zdarma při objednávce nad 1300 Kč nebo 70€!

Návod na smažení

Rychlý skok na:

Příprava našich krekrů je velice jednoduchá. Polotovar krekrů je potřeba usmažit před samotnou konzumací. Během procesu krekry zvětší svůj objem až na pětinásobek, což je vždy zábavné pozorovat, obzvláště pro děti. Krekry si připravíte ve třech jednoduchých krocích.

Návod na smažení | Krekry.cz

Postup přípravy

➡️ 1. krok

Připravte si pánvičku, hrnec nebo fritovací hrnec s olejem ohřátým na teplotu 180°-200°C. Pro kontrolu správné teploty oleje použijte několik zkušebních krekrů. Opatrně je vložte do rozpáleného oleje. Jestliže po několika sekundách zvětší svůj objem a získají zlatavou barvu, olej má správnou teplotu pro smažení.

➡️ 2. krok

Naberte hrst krekrů a opatrně je vložte do rozpáleného oleje. Krekry jsou hotové během 5-10 vteřin (záleží na druhu), proto mějte u sebe připravenou naběračku (nejlépe děrovanou, abyste s krekry nenabírali i olej) pro jejich vytažení.

➡️ 3. krok

Krekry nemusíte dále dochucovat, jsou vynikající i bez dalších úprav. Avšak není na škodu je lehce osolit. Díky tomu, že neobsahují žádné koření, jsou sladké nebo pálivé omáčky vynikajícím doplňkem. To jak si krekry dochutíte, je ponecháno zcela na Vašich chutích.

Video návod - jak smažit krekry?

O produktu

✅ Zapomeňte na nekvalitní a drahé brambůrky z obchodu

Není pochyb o tom, že chipsy, lupínky a krekry jsou nejoblíbenější ze všech pochoutek a přesto jsme jejich výrobu přenechali potravinařskému průmyslu. Je načase vzít výrobu do vlastních rukou. V naší nabídce naleznete krekry na smažení, které jsou vyrobeny z brambor a pšenice.

✅ Krekry na smažení šetří Vaši kapsu

Máte časté návštevy, oslavy nebo si rádi večer dopřejete pytlík chipsů? S námi ušetříte v průměru stovky korun měsíčně. Z 1 kg balení vyrobíte tolik krekrů, kolik by se vešlo do 15-20 pytliků koupených v obchodě. To je úspora více než 500 Kč. Průmyslově vyráběné brambůrky stojí sto až tisíckrát více, než je skutečná cena surovin uvnitř sáčku naplněného vzduchem.

✅ Výroba krekrů je snadná, rychlá a zábavná

Jejich přípravu milují zejména děti. Výsledkem je tak vynikající pochoutka, že se budou všichni olizovat. Vaše rodina a přátelé budou koukat, až jim na stůl donesete právě připravené teplé domácí krekry - dobroty, které jste vykouzlili ve své kuchyni.

Upozornění

  • Pří smažení udržujte vysokou teplotu oleje. Při jejím snížení může dojít k nedostačenému usmažení, tudíž ztrátě kvality chuti.
  • Nevhodné pro děti do 3 let.
  • Výrobek obsahuje lepek.
  • Při jejich smažení dodržujte od rozpáleného oleje bezpečnou vzdálenost.